O nás

2007 - 2011 - Obchodný manažér - Durisol-stav spol. s r.o.     / Východoslovenský kraj / -  v súčasnom období Leier Baustoffe SK s.r.o.

2011 - 2013 - Obchodný zástupca - WAVEX - IZ, s.r.o.        

    Firma WAVEX-IZ, s.r.o. má zastúpenie pre CAPAROL  v predaji sortimentu farieb,omietok, lakov, lazúr a materiálov pre zatepľovanie a obnovu fasád, stavebná činnosť - realizácia obnovy fasád. V roku 2010 a 2011 sa stala TOP predajcom v rámci celého Slovenska.

2013 -          - Obchodný zástupca - TEBAU, sopl.  s r.o. /  Pobočka Košice - Magnezitárska 5 /
2014 -          - Obchodný zástupca - Stop Vode  s. r.o. /  Pobočka Košice - Magnezitárska 5 /
 
2015 -          - Výhradné zastúpenie pre Slovensko - ECOSHINE /  Benadova 3, Košice /
 

Prioritou mojou a mojích spolupracujúcich partnerov je spokojný zákazník. Ponúkaný sortiment postupne rozširujem a v súčasnej dobe predstavuje ucelenú ponuku materiálov pre celú stavbu. Mojími zákazníkmi sú veľké stavebné spoločnosti, živnostníci a drobní stavebníci. Medzi ponúkané služby teraz patrí aj doprava stavebného materiálu na miesto určenia, kalkulácia spotreby a cien stavebných materiálov, miešanie vnútorných a vonkajších farieb či materiálové poradenstvo stavebníkom a projektantom. V prípade potreby zabezpečujem aj realizáciu stavebných prác pri výstavbe RD, maliarské práce, rekonštrukcie objektov,  zateplenia fasád a striech, sanácie logii.

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.